Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opole

Utworzony przez dobrze zorientowany, 10 lipca 2008 r. o 13:40
Gość napisał:
tylko nie kochanie, pedale
Obraziłem Twoje żałosne macho,czy brak inteligencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rodzic pracuje w UM, a dziecko zatrudnia się w OPS, czy w szkole. Co chcesz nazwisk... Innym razem. Większość ludzi sprawujących ważne funkcje w Opolu jest powiązana więzami rodzinnymi, towarzyskimi, wspólnymi interesami."Was" miałem na myśli
No zaraz zaraz ... to, że rodzic pracuje tu czy tam, nie znaczy, że jego dziecko nie może pracować gdzie chce. Czy też to dziecko powinno Twoim zdaniem wyjechać jak najdalej stąd by dostać pracę i by nikt nie węszył w tym protekcji ? To prowadzi do absurdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmok napisał:
Nie podniecaj się tylko czytaj uważnie. Nie odniosłeś się wcale do zacytowanego przeze mnie wpisu. Ja jestem Śmok -Ty jesteś ćwok, kochanie.
Bo nie potrafi logicznie do tego się odnieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
No zaraz zaraz ... to, że rodzic pracuje tu czy tam, nie znaczy, że jego dziecko nie może pracować gdzie chce. Czy też to dziecko powinno Twoim zdaniem wyjechać jak najdalej stąd by dostać pracę i by nikt nie węszył w tym protekcji ? To prowadzi do absurdów.
Uderz w stół, a gminne nożyce się odezwą. Słyszałeś może o czymś takim jak nepotyzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte napisał:
Ale jak byliśmy w rankingu na bodajże 4 czy 5 miejscu w związku z umiejętnością pozyskiwania funduszy unijnych na lubelszczyźnie to nikt tego nie zauważył. A wyprzedziliśmy nawet Puławy pod tym względem. Raptem jeden projekt odrzucony już rwetes i granda. Opamiętajcie się.
To nie jest forum do uprawiania gminnej propagandy. Spadajcie na strony ptasiego móżdżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie jest forum do uprawiania gminnej propagandy. Spadajcie na strony ptasiego móżdżka.
Ty czarny baranie z lasu. Nie uderzaj w "propagandę". Ktoś grzecznie upomina się o to, co rzeczywiście zostało zrobione a niektórzy udają, że nie istnieje- bo nie jest im to na rękę. Boli Cię to ,że ktos przeszkadza w tworzeniu zdeformowanego obrazu tego miasta? Jesteś przygotowującym się kandydatem czy jego pieskiem? P.S. Nie wiedziałem ,że zajęliśmy wspomniane 4 czy 5 miejsce w zestawieniu o którym mowa powyżej.Jeśli to prawda- jest się z czego cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sucha karma napisał:
Ty czarny baranie z lasu. Nie uderzaj w "propagandę". Ktoś grzecznie upomina się o to, co rzeczywiście zostało zrobione a niektórzy udają, że nie istnieje- bo nie jest im to na rękę. Boli Cię to ,że ktos przeszkadza w tworzeniu zdeformowanego obrazu tego miasta? Jesteś przygotowującym się kandydatem czy jego pieskiem? P.S. Nie wiedziałem ,że zajęliśmy wspomniane 4 czy 5 miejsce w zestawieniu o którym mowa powyżej.Jeśli to prawda- jest się z czego cieszyć.
Nie podniecaj sie tak tym, bo zachlapiesz monitor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie podniecaj sie tak tym, bo zachlapiesz monitor
No i właśnie, synku-niestety nie liczyłam na więcej od ciebie: Kretyńskie zdanie i infantylny emotikon na końcu (że niby jesteś taki zabawny) A z tym chlapaniem na monitor-jesteś tu bardzo wiarygodny. Widać,że znasz temat i wiesz o czym piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja mama napisał:
No i właśnie, synku-niestety nie liczyłam na więcej od ciebie: Kretyńskie zdanie i infantylny emotikon na końcu (że niby jesteś taki zabawny) A z tym chlapaniem na monitor-jesteś tu bardzo wiarygodny. Widać,że znasz temat i wiesz o czym piszesz.
Była już jedna prośba matołku, a ty nadal jesteś niezdrowo pobudzony . może tak szklanka zimnej wody? taka dobra rada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Była już jedna prośba matołku, a ty nadal jesteś niezdrowo pobudzony . może tak szklanka zimnej wody? taka dobra rada...
Syneczku, od kiedy zwracasz się do mnie per matołku? Ja Ci sprawę trochę przybliże, bo widzę ,że jak zwykle nie ogarniasz. Państwo delikatnie sugerują Ci abyć napisał coś mądrego, albo przynajmniej odniósł się konkretnie do komkretnej, wyżej zamieszczonej wypowiedzi. Zawsze kiedy nie masz nic sensownego do powiedzenia zaczynasz te swoje gówniarskie zaczepki. I znów emotikony. Wyjdź proszę z umysłowej piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='twoja mama' date='29.08.2008, 11:21' post='49302'] I znów emotikony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze. Przyznaję. Jestem żałosnym głupkiem. Cofam to co wcześniej napisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No dobrze. Przyznaję. Jestem żałosnym głupkiem. Cofam to co wcześniej napisałem.
A twierdziłeś, że jesteś "moją mamą". Teraz przyznajesz, ze jesteś "żałosnym głupkiem". Jakieś problemy z osobowością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A twierdziłeś, że jesteś "moją mamą". Teraz przyznajesz, ze jesteś "żałosnym głupkiem". Jakieś problemy z osobowością?
Mam nadzieję,że nie przeszkadza Państwu mój dialog z samym sobą. Chciałem tylko strzelić emotikona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twierdziłeś, że jesteś "moją mamą". Teraz przyznajesz, że jesteś "żałosnym głupkiem". Jakieś problemy z osobowością? A do tego masz jakąś emotikonowa manię prześladowczą . Dobrze więc, nie będzie już żadnych emotikonów. W trosce o twoje zdrowie psychiczne. Dokumentacja medyczna jest już zgromadzona, psychiatra w drodze. Zachowaj spokój, nie odchodź od monitora, pomoc już nadchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnaiłem dodać-nie mam mózgu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='sucha karma' date='28.08.2008, 20:32' post='49149'] Ty czarny baranie z lasu. Jesteś przygotowującym się kandydatem czy jego pieskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='sucha karma' date='28.08.2008, 20:32' post='49149'] Ty czarny baranie z lasu. Nie uderzaj w propagandę. \ I co cieniasku, wymiękłeś? Propagandzisto spod ogona małego Ptaszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co cieniasku, wymiękłeś? Propagandzisto spod ogona małego Ptaszka.
Do wszystkim matołów takich jak ten z powyższego wpisu: Proszę nie robić tu bałaganu. To jest porządne forum. Tu się ludzi obraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...